Project Manager

Sygnity jest czołową polską firmą. Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu.

Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.

Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy!

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Opracowanie struktury podziału prac w projekcie, przydział i monitorowanie zadań
  • Zarządzanie ryzykiem projektu i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Planowanie zasobów (w tym również udziału podwykonawców)
  • Uzgodnienia projektowe z Klientem w trakcie trwania projektu
  • Nadzór nad jakością produktów realizowanych w ramach projektu i dostawą produktów (w tym usług) projektu do Klienta
  • Zarządzanie kosztami projektu (wycena, planowanie, rozliczanie kosztów)
  • Opracowanie zasad komunikacji w projekcie
  • Zapewnienie właściwej komunikacji z zespołami realizacyjnymi, w szczególności w zakresie koordynacji prac i zarządzania ryzykiem
  • Raportowanie statusu projektów zgodnie z uregulowaniami wewnętrznymi i w oparciu o dostępne w spółce narzędzia
  • Nadzór i odpowiedzialność za harmonogram projektu, terminy, KPI

Jeśli masz:

  • Doświadczenie jako Project Manager – min. 4 lata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość rynku energii i branży elektroenergetycznej
  • Certyfikat Scrum lub Prince2Agile, Prince2
  • Udokumentowane doświadczenie w udziale w projektach Agile
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość standardów i narzędzi wsparcia projektów
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu na rzecz efektywnej i odpowiedzialnej realizacji postawionych celów, wspieranie zespołu w sytuacjach konfliktowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność czytelnego raportowania
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w zespole ludzi otwartych i kreatywnych
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji