Front-end developer

Zadania:

  • Współpraca z kierownikami projektów, delivery managerami, regionalnymi zespołami IT, aby skutecznie realizować kluczowe projekty i inicjatywy biznesowe;
  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie rozwiązań informatycznych w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w zakresie rozwijania lub utrzymywania aplikacji
  • Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, systemy informatyczne lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w roli front-end developera
  • Dobra znajomość języków HTML5, CSS3, JavaScript, TypeScript
  • Dobra znajomość frameworków: Angular (wersja 4+), Bootstrap 3+
  • Dobra znajomość narzędzi: Webpack, SASS, Git
  • Doświadczenie w pracy w branży finansowej mile widziane
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w swojej branży
  • Możliwość pracy w oparciu o umowę B2B
  • Pakiet benefitów korporacyjnych
  • Stabilne zatrudnienie oraz uczestnictwo w ciekawych projektach przy tworzeniu aplikacji